Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

KROS

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
16.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

52


ARHIV:
10.4.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu  

0

17.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

0

18.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu  

0

17.10.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

101

18.4.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu  

80

19.10.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu

52

14.4.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu

0

11.11.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu

101

15.4.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu  

6

15.10.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

109

16.4.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu  

161

16.10.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

120

16.4.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu  

0

9.10.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

96

Prijavljeni tekmovalci:
EM - Enotna kategorija - dečki
PriimekImeSpolLRŠola
DemšarFilip

M

2000OŠ HINKA SMREKARJA
Krevzel PaničAleksander

M

2000OŠ HINKA SMREKARJA
PalekZak

M

2000OŠ HINKA SMREKARJA
GorbachovMaks

M

2000OŠ HINKA SMREKARJA
MavsarJure

M

1998OŠ HINKA SMREKARJA
PavlovičSašo

M

1998OŠ HINKA SMREKARJA
DarmanovičDavid

M

1999OŠ HINKA SMREKARJA
VeseljajGetuar

M

1999OŠ HINKA SMREKARJA
Židan JanušNik

M

1999OŠ HINKA SMREKARJA
DoličAldin

M

2000OŠ HINKA SMREKARJA
KlopčičUrh

M

2001OŠ HINKA SMREKARJA
MarinkoNik

M

2001OŠ HINKA SMREKARJA
BešičAnes

M

2001OŠ HINKA SMREKARJA
RaceVal

M

2001OŠ HINKA SMREKARJA
StojanovičŽan

M

2001OŠ HINKA SMREKARJA
MarinkoNik

M

2001OŠ HINKA SMREKARJA
KokličKlemen

M

2002OŠ SAVSKO NASELJE
KiseljakNik

M

2002OŠ SAVSKO NASELJE
DobrilovičMark

M

2001OŠ SAVSKO NASELJE
KolerTadej

M

2002OŠ SAVSKO NASELJE
VražovStiven

M

2000OŠ SAVSKO NASELJE
StjepanovićMarko

M

2000OŠ SAVSKO NASELJE
BlatnikJan

M

2000OŠ SAVSKO NASELJE
MiškovičAleksandar

M

1999OŠ SAVSKO NASELJE
FazlićAlen

M

1998OŠ SAVSKO NASELJE
SabotičLuka

M

2001OŠ SAVSKO NASELJE
KaduncGaber

M

2004OŠ SAVSKO NASELJE
Šenica PavletičPrimož

M

2001OŠ SAVSKO NASELJE
Dornik ŠelbAndraž

M

2005OŠ SAVSKO NASELJE
Kavčič JoganTibor

M

2006OŠ SAVSKO NASELJE
PauličBor

M

2006OŠ SAVSKO NASELJE
Mikuš RekarTilen

M

2005OŠ SAVSKO NASELJE
Podjavoršek Jernej

M

2005OŠ SAVSKO NASELJE
PodkrajšekLars

M

2004OŠ SAVSKO NASELJE
BernotNik

M

2004OŠ SAVSKO NASELJE
AjlecLan

M

2003OŠ SAVSKO NASELJE
MujkićErmin

M

2003OŠ SAVSKO NASELJE
PanjanJan

M

2003OŠ SAVSKO NASELJE
VučkovićMarko

M

2006OŠ SAVSKO NASELJE
SchweigerGal

M

2000OŠ VIČ
TekavecTim

M

2001OŠ VIČ
MikošJon

M

2000OŠ VIČ
KermavnerMatej

M

2000OŠ VIČ
MandićMitja

M

1999OŠ VIČ
ŠuligojJan

M

1999OŠ VIČ
ZajcRok

M

1999OŠ VIČ
JuriševičTim

M

1998OŠ VIČ
BabičTilen

M

1998OŠ VIČ
PavlicaAljaž

M

2001OŠ VIČ
JavoršekAnže

M

1998OŠ VIČ
BeličGal

M

2001OŠ VIČ
JerihaJanez

M

1999OŠ KAŠELJ
BudinLuka

M

2002OŠ KAŠELJ
UlagaNejc

M

1998OŠ KAŠELJ
LampičŽan

M

1998OŠ KAŠELJ
RomMatija

M

1998OŠ KAŠELJ
GavrićNik

M

1999OŠ KAŠELJ
KljunGregor

M

1999OŠ KAŠELJ
TrtnikRok

M

2001OŠ KAŠELJ
MilavecŽiga

M

2000OŠ KAŠELJ
GradišekNejc

M

2002OŠ KAŠELJ
Grad/berdajsMaks

M

2001OŠ KAŠELJ
GaleŽan

M

2000OŠ KAŠELJ
SmrekarPeter

M

2001OŠ KAŠELJ
MihelčičŽan

M

2000OŠ KAŠELJ
EZ - Enotna kategorija - deklice
PriimekImeSpolLRŠola
Šketelj KocjančičKarin

Z

1998OŠ HINKA SMREKARJA
FriškovecZala

Z

1999OŠ HINKA SMREKARJA
ZadravecUrška

Z

1999OŠ HINKA SMREKARJA
DežmanTrisha

Z

1999OŠ HINKA SMREKARJA
LončaričLaura

Z

2000OŠ HINKA SMREKARJA
MuzaferovičInes

Z

2001OŠ HINKA SMREKARJA
RaceTia

Z

1998OŠ HINKA SMREKARJA
OpačičPetra

Z

2000OŠ HINKA SMREKARJA
BabačičAjla

Z

2001OŠ HINKA SMREKARJA
NadarevičLara

Z

2001OŠ HINKA SMREKARJA
MustarSara

Z

1999OŠ HINKA SMREKARJA
ČamernikLaura

Z

2000OŠ HINKA SMREKARJA
UdeNika

Z

2000OŠ HINKA SMREKARJA
MarinkoSara

Z

1998OŠ HINKA SMREKARJA
MihevcLara

Z

2005OŠ SAVSKO NASELJE
SchwarzbartlLucija

Z

2003OŠ SAVSKO NASELJE
SchwarzbartlKatarina

Z

1999OŠ SAVSKO NASELJE
MilankoMina

Z

2006OŠ SAVSKO NASELJE
DjurićNadja

Z

2006OŠ SAVSKO NASELJE
SnojTaja

Z

2006OŠ SAVSKO NASELJE
KešpertPatricija

Z

1999OŠ SAVSKO NASELJE
BlatnikNina

Z

2003OŠ SAVSKO NASELJE
KešpertLina

Z

2003OŠ SAVSKO NASELJE
SabotičLara

Z

2005OŠ SAVSKO NASELJE
FritschMaša

Z

2005OŠ SAVSKO NASELJE
JavorUla

Z

2002OŠ SAVSKO NASELJE
StresIris

Z

2002OŠ SAVSKO NASELJE
VinskiIris

Z

2004OŠ SAVSKO NASELJE
PlemenitiLucija Neja

Z

2004OŠ SAVSKO NASELJE
Kavččič JoganIra

Z

2004OŠ SAVSKO NASELJE
MacanovićSebina

Z

2002OŠ SAVSKO NASELJE

19.4.2012Prvenstvo OŠ ljubljane v spomladanskem krosu  

1

6.10.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

103

19.4.2011Prvenstvo OŠ ljubljane v spomladanskem krosu  

5

7.10.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

212

21.4.2010Prvenstvo OŠ ljubljane v spomladanskem krosu  

190

6.10.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

878