Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

KROS

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
10.4.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu  

0

17.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

0


ARHIV:
18.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu  

0

17.10.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

101

Prijavljeni tekmovalci:
EM - Enotna kategorija - dečki
PriimekImeSpolLRŠola
SušnikAaron Kalist

M

2010OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
KunićStefan

M

2011OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Mramor Klemen

M

2011OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
LožarJošt

M

2010OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
PrešerenMartin

M

2010OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
PremošaRok

M

2010OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
RobnikDomen

M

2009OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
DavidJokić

M

2009OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
GrmLovro

M

2009OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
BegićDin

M

2010OŠ PRULE
ValantTevž

M

2009OŠ PRULE
JurečičNik

M

2006OŠ PRULE
GumilarTeodor Tar

M

2006OŠ PRULE
MiklavcManu Emanuel

M

2010OŠ PRULE
BratinaJakob Aljaž

M

2009OŠ PRULE
TestenMartin

M

2011OŠ PRULE
SačerLeon

M

2003OŠ PRULE
StareJaka

M

2005OŠ PRULE
ŠercerŽak

M

2011OŠ PRULE
RizvićAdriano

M

2006OŠ PRULE
ŠtabaTimon

M

2011OŠ PRULE
KranjcLuka

M

2003OŠ PRULE
KališnikEnej

M

2010OŠ PRULE
TomšičDan Andrej

M

2003OŠ PRULE
MustafićMahir

M

2005OŠ PRULE
BegićErin

M

2007OŠ PRULE
BratinaGašper

M

2007OŠ PRULE
SlapšakMark Lucij

M

2007OŠ PRULE
Cocej MinattiTaj

M

2009OŠ PRULE
AljićMustafa

M

2008OŠ PRULE
ŠnebergerKlemen

M

2004OŠ PRULE
GorjancTimotej

M

2004OŠ PRULE
AvdićMarko

M

2004OŠ PRULE
Grabnar KovšeVid

M

2005OŠ PRULE
ŽagarJaka

M

2008OŠ PRULE
SopkoStefan

M

2008OŠ PRULE
TomšičDan Andrej

M

2003OŠ PRULE
LipoglavšekŽan

M

2004OŠ VIČ
LakićTijan

M

2006OŠ VIČ
LenassiJakob

M

2003OŠ VIČ
Begeš ŠumiMai Matija

M

2003OŠ VIČ
Lečnik SpaićDomen

M

2003OŠ VIČ
KračmanJaka

M

2004OŠ VIČ
Jeršin TomassiniSandro

M

2004OŠ VIČ
SrakaLan

M

2005OŠ VIČ
JovanovićBoris

M

2005OŠ VIČ
MikužBor

M

2006OŠ VIČ
BorzzataSamo

M

2006OŠ VIČ
RotarGrega

M

2006WALDORFSKA ŠOLA
EZ - Enotna kategorija - deklice
PriimekImeSpolLRŠola
Tusić FabijanićMaša

Z

2010OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
AbramovičZala

Z

2009OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
BassinTaja

Z

2009OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
KrtNaja

Z

2009OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Jerman BabnikMija

Z

2010OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
MadunićGabrijela

Z

2010OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
KeberLili

Z

2011OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
FabčičAriana

Z

2011OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ModicNuša

Z

2011OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
PogačnikAlja

Z

2007OŠ PRULE
DirnbekLucija

Z

2007OŠ PRULE
SbrizajTina

Z

2007OŠ PRULE
DokničAnastazija

Z

2008OŠ PRULE
GorjancPia

Z

2008OŠ PRULE
TurkZala

Z

2008OŠ PRULE
Porekar ŽarkiČarna

Z

2009OŠ PRULE
BelovičAna

Z

2009OŠ PRULE
ŽižmundSofia

Z

2009OŠ PRULE
Gorogranc ČargoEma

Z

2010OŠ PRULE
KavčičAnja

Z

2010OŠ PRULE
DrašlerMasai

Z

2011OŠ PRULE
JuteršekZarja

Z

2011OŠ PRULE
KandžičVita

Z

2010OŠ PRULE
FortunaLiza

Z

2003OŠ PRULE
StareStella

Z

2003OŠ PRULE
KernelDaša

Z

2006OŠ PRULE
Kocjan Ela

Z

2011OŠ PRULE
IlmićSara

Z

2004OŠ PRULE
Bračič Kaja

Z

2004OŠ PRULE
RizvićAlina

Z

2004OŠ PRULE
DornikGaja

Z

2005OŠ PRULE
PlutLara

Z

2005OŠ PRULE
KonestaboLara

Z

2005OŠ PRULE
Prelog-kristavčnikVita

Z

2006OŠ PRULE
IvanovaEkaterina

Z

2006OŠ PRULE
HetemajErdona

Z

2003OŠ PRULE
SrakaLuna

Z

2006OŠ VIČ
MihaličSara

Z

2004OŠ VIČ
ČampaIsa

Z

2003OŠ VIČ
MarinkoRubi

Z

2004OŠ VIČ
ČičmirkoIva

Z

2003OŠ VIČ
FigeljEva

Z

2003OŠ VIČ
MeleKaja

Z

2003OŠ VIČ
KovačevičSara

Z

2004OŠ VIČ
HlebecNuma

Z

2004OŠ VIČ
CerliniBrina

Z

2004OŠ VIČ
PraznikZoja

Z

2005OŠ VIČ
RousKristina

Z

2005OŠ VIČ
OsredkarZala

Z

2006OŠ VIČ
DrobneEla

Z

2006OŠ VIČ
RotarNina

Z

2007WALDORFSKA ŠOLA
RotarLoti

Z

2004WALDORFSKA ŠOLA

18.4.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu  

80

19.10.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu

52

14.4.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu

0

11.11.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu

101

15.4.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu  

6

15.10.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

109

16.4.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu  

161

16.10.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

120

16.4.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu  

0

9.10.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

96

19.4.2012Prvenstvo OŠ ljubljane v spomladanskem krosu  

1

6.10.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

103

19.4.2011Prvenstvo OŠ ljubljane v spomladanskem krosu  

5

7.10.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

212

21.4.2010Prvenstvo OŠ ljubljane v spomladanskem krosu  

190

6.10.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

878