Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

KROS

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
16.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

52


ARHIV:
10.4.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu  

0

17.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

0

18.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu  

0

17.10.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

101

18.4.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu  

80

19.10.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu

52

14.4.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu

0

11.11.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu

101

Prijavljeni tekmovalci:
EM - Enotna kategorija - dečki
PriimekImeSpolLRŠola
BratinaGašper

M

2007OŠ PRULE
AvdićMarko

M

2004OŠ PRULE
Grabnar KovšeVid

M

2005OŠ PRULE
StareJaka

M

2005OŠ PRULE
ŠercerJuš

M

2005OŠ PRULE
GumilarTeodor Tar

M

2006OŠ PRULE
RizvićAdriano

M

2006OŠ PRULE
GorjancTimotej

M

2004OŠ PRULE
SlapšakMark Lucij

M

2007OŠ PRULE
ValantTevž

M

2009OŠ PRULE
ČehićElias

M

2007OŠ PRULE
ŽagarJaka

M

2008OŠ PRULE
SopkoStefan

M

2008OŠ PRULE
PodobnikFilip

M

2008OŠ PRULE
SamardžijaLuka

M

2001OŠ PRULE
BratinaJakob Aljaž

M

2009OŠ PRULE
ŠtalcarRok

M

2009OŠ PRULE
MahmutovićAlen

M

2006OŠ PRULE
Bulajić TekavecTian

M

2003OŠ PRULE
PraznikMaks

M

2002OŠ PRULE
PeganTimotej

M

2002OŠ PRULE
ŠnebergerNejc

M

2001OŠ PRULE
ŠnebergerKlemen

M

2004OŠ PRULE
KranjcLuka

M

2003OŠ PRULE
JurečkoJulijan Mark

M

2002OŠ PRULE
SačerLeon

M

2003OŠ PRULE
GolobMark

M

2001OŠ PRULE
KiseljaLuka

M

2008OŠ SAVSKO NASELJE
BogatajErik

M

2006OŠ SAVSKO NASELJE
AntićSergej

M

2006OŠ SAVSKO NASELJE
IsajčevMihail

M

2009OŠ SAVSKO NASELJE
Kavčič JoganTibor

M

2006OŠ SAVSKO NASELJE
Mikuš ReharTilen

M

2005OŠ SAVSKO NASELJE
PodjavoršekMatevž

M

2007OŠ SAVSKO NASELJE
KokličKlemen

M

2002OŠ SAVSKO NASELJE
VidakovićBojan

M

2002OŠ SAVSKO NASELJE
Lazar JurančićMatej

M

2004OŠ SAVSKO NASELJE
PodjavoršekJernej

M

2007OŠ SAVSKO NASELJE
LemutMax

M

2007OŠ SAVSKO NASELJE
Kadunc Gaber

M

2004OŠ SAVSKO NASELJE
BernotNik

M

2004OŠ SAVSKO NASELJE
BijelićNemanja

M

2008OŠ SAVSKO NASELJE
LevovnikLan

M

2008OŠ SAVSKO NASELJE
MilankoNenad Luka

M

2007OŠ SAVSKO NASELJE
ŽivanovićMladen

M

2009OŠ SAVSKO NASELJE
Rukavina IvančičAndraž

M

2009OŠ SAVSKO NASELJE
RotarGrega

M

2006WALDORFSKA ŠOLA
EZ - Enotna kategorija - deklice
PriimekImeSpolLRŠola
GoličnikNeja

Z

2002OŠ PRULE
RailićTanja

Z

2002OŠ PRULE
JovanovićAna

Z

2001OŠ PRULE
SamardžijaNataša

Z

2003OŠ PRULE
PetanNika

Z

2005OŠ PRULE
GorjancPia

Z

2008OŠ PRULE
KonestaboLara

Z

2005OŠ PRULE
Prelog KristavčnikVita

Z

2006OŠ PRULE
Bračič Kaja

Z

2004OŠ PRULE
RizvićAlina

Z

2004OŠ PRULE
VidmarZala

Z

2004OŠ PRULE
TurkRosa

Z

2003OŠ PRULE
DornikGaja

Z

2005OŠ PRULE
Porekar ŽarkiČarna

Z

2009OŠ PRULE
TurkAnna

Z

2001OŠ PRULE
DolinšekNuša

Z

2001OŠ PRULE
KeršičAnja

Z

2008OŠ PRULE
TurkZala

Z

2008OŠ PRULE
Koren Manca

Z

2007OŠ PRULE
PijetlovićLorena

Z

2003OŠ PRULE
IntiharDora

Z

2007OŠ PRULE
ŽižmundSofia

Z

2009OŠ PRULE
Belovič Ana

Z

2009OŠ PRULE
GlivarAnastazija

Z

2006OŠ PRULE
Kernel Daša

Z

2006OŠ PRULE
SpasičMaša

Z

2007OŠ PRULE
Koražija KrevelNaia

Z

2008OŠ SAVSKO NASELJE
ŠtivanKlea

Z

2008OŠ SAVSKO NASELJE
MoravacMaša

Z

2009OŠ SAVSKO NASELJE
KozamernikJulija

Z

2008OŠ SAVSKO NASELJE
PanjanAnja

Z

2001OŠ SAVSKO NASELJE
KeserMarina

Z

2009OŠ SAVSKO NASELJE
PetričUla

Z

2007OŠ SAVSKO NASELJE
PetričPia

Z

2007OŠ SAVSKO NASELJE
BernotMaja

Z

2007OŠ SAVSKO NASELJE
Kumer Hana

Z

2009OŠ SAVSKO NASELJE
KešpertLina

Z

2003OŠ SAVSKO NASELJE
PlemenitiLucija Neja

Z

2004OŠ SAVSKO NASELJE
AnderleMeta

Z

2001OŠ SAVSKO NASELJE
KovačevićLina

Z

2002OŠ SAVSKO NASELJE
StresIris

Z

2002OŠ SAVSKO NASELJE
SimsičMeta

Z

2002OŠ SAVSKO NASELJE
MeleAna

Z

2003OŠ SAVSKO NASELJE
VatovecUma

Z

2006OŠ SAVSKO NASELJE
HabulaNeža

Z

2004OŠ SAVSKO NASELJE
FerkoljPika

Z

2004OŠ SAVSKO NASELJE
Kečan KomićLeontina

Z

2005OŠ SAVSKO NASELJE
MihevcMina

Z

2006OŠ SAVSKO NASELJE
SabotićLara

Z

2005OŠ SAVSKO NASELJE
DjurićNadja

Z

2006OŠ SAVSKO NASELJE
MilankoMina

Z

2006OŠ SAVSKO NASELJE
ĐajićBojana

Z

2003OŠ SAVSKO NASELJE
RotarLoti

Z

2004WALDORFSKA ŠOLA
RotarNina

Z

2007WALDORFSKA ŠOLA

15.4.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu  

6

15.10.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

109

16.4.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu  

161

16.10.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

120

16.4.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu  

0

9.10.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

96

19.4.2012Prvenstvo OŠ ljubljane v spomladanskem krosu  

1

6.10.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

103

19.4.2011Prvenstvo OŠ ljubljane v spomladanskem krosu  

5

7.10.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

212

21.4.2010Prvenstvo OŠ ljubljane v spomladanskem krosu  

190

6.10.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

878