Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

AKVATLON / TRIATLON

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
28.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v triatlonu  

18

28.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu  

206


ARHIV:
30.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v triatlonu  

26

30.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu  

181

1.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v triatlonu

9

1.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu  

165

24.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu in triatlonu  

167

26.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu  

178

Prijavljeni tekmovalci:
NMDI - Najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
AlenabiNik

M

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
BajcAndraž

M

2005OŠ KOLEZIJA
Simič GrošeljRuj

M

2005OŠ KOLEZIJA
JarcKris

M

2004OŠ KOLEZIJA
RoblekGašper

M

2004OŠ KOLEZIJA
JurkovičSebastjan

M

2005OŠ KOLEZIJA
Strnad VolkarBrin

M

2007OŠ LEDINA
KmetičBenjamin

M

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
ŠiftarAnže

M

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
IlarNal

M

2005OŠ OSKAR KOVAČIČ
LojkBlaž

M

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
IlarLun

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
Mikuš ReharTilen

M

2005OŠ SAVSKO NASELJE
PodkrajšekLars

M

2004OŠ SAVSKO NASELJE
HajdinjakAnin

M

2004OŠ VALENTINA VODNIKA
ZogovićDejan

M

2004OŠ VALENTINA VODNIKA
Voljč Vasja

M

2004OŠ VIČ
Lipoglavšek Žan

M

2004OŠ VIČ
Leben Lan

M

2004OŠ VIČ
Možina Blaž

M

2004OŠ VIČ
Yazbeck Lavrič Pregelj Žan

M

2004OŠ VIČ
BratunDomen

M

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
BratunLovro

M

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
IvačičJošt

M

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KrstičDomen

M

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
SeljakVid

M

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KacTim

M

2004OŠ DRAVLJE
DemšarMatevž

M

2004OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
ŠkufcaJanez

M

2004OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
NMDE - Najmlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
SavičDaša

Z

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
MerkužTaja

Z

2005OŠ KOLEZIJA
BračunElizabeta

Z

2004OŠ KOLEZIJA
SterleAna

Z

2004OŠ KOLEZIJA
Koren Nika

Z

2004OŠ KOLEZIJA
BotonjićLarisa

Z

2004OŠ KOLEZIJA
KotnikZoja

Z

2006OŠ NOVE FUŽINE
IlarLina

Z

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
ZgoncNaja

Z

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
PeršinSara Ana

Z

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
OmerčevićJuno

Z

2004OŠ PREŽIHOV VORANC
Kavčič JoganIra

Z

2004OŠ SAVSKO NASELJE
VinskiIris

Z

2004OŠ SAVSKO NASELJE
PlemenitiLucija Neja

Z

2004OŠ SAVSKO NASELJE
MihevcLara

Z

2005OŠ SAVSKO NASELJE
HabulaNeža

Z

2004OŠ SAVSKO NASELJE
Štravs Lana

Z

2004OŠ VIČ
Artač Kaja

Z

2004OŠ VIČ
Marinko Rubi

Z

2004OŠ VIČ
Belič Sara Mia

Z

2004OŠ VIČ
Mihalič Sara

Z

2004OŠ VIČ
HabičNika

Z

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MišveljLara

Z

2004OŠ VIDE PREGARC
IličLeja

Z

2004OŠ VIDE PREGARC
BriceljLara

Z

2004OŠ SOSTRO
BriceljSara

Z

2004OŠ SOSTRO
NakičEvelina

Z

2004OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
DemšarKlara

Z

2004OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
SvetinaPetja

Z

2004OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
RožičTarin

Z

2004OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
MDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
MedicLuka

M

2003OŠ HINKA SMREKARJA
ZadravecVal

M

2003OŠ HINKA SMREKARJA
GašparičNande

M

2002OŠ KETTEJA IN MURNA
SelakovičTimotej

M

2002OŠ KETTEJA IN MURNA
Zrimšek ŽigerAnže

M

2002OŠ KETTEJA IN MURNA
PotočnikEnej

M

2003OŠ KETTEJA IN MURNA
FerjančičNejc

M

2003OŠ KETTEJA IN MURNA
SlakŽan

M

2002OŠ KETTEJA IN MURNA
FrankoNik

M

2002OŠ KETTEJA IN MURNA
GabričMatej

M

2002OŠ KOLEZIJA
AbdičBeni

M

2002OŠ KOLEZIJA
TežakOskar

M

2003OŠ OSKAR KOVAČIČ
PogačarJakob

M

2003OŠ OSKAR KOVAČIČ
VeselinovičGal

M

2003OŠ PREŽIHOV VORANC
OberžanTilen

M

2003OŠ PREŽIHOV VORANC
MamičJakob

M

2003OŠ PREŽIHOV VORANC
PečekNejc

M

2002OŠ PREŽIHOV VORANC
TežakJakob

M

2003OŠ PREŽIHOV VORANC
OblakJulijan

M

2003OŠ PREŽIHOV VORANC
LeskovarMatija

M

2003OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MitrovićMakar

M

2003OŠ RIHARDA JAKOPIČA
StančičFilip

M

2003OŠ SAVSKO NASELJE
RutarŽan

M

2003OŠ SAVSKO NASELJE
KokličKlemen

M

2002OŠ SAVSKO NASELJE
PušnikJaka

M

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
GerbecSimon

M

2003OŠ VALENTINA VODNIKA
GrilcGregor

M

2003OŠ VIČ
Praprotnik ČurićVid

M

2002OŠ VRHOVCI
Senica Naj

M

2002OŠ BOŽIDARJA JAKCA
CuzakMaks Matej

M

2003OŠ BOŽIDARJA JAKCA
SeljakRok

M

2003OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Mačešić ŠultererDanijel

M

2002OŠ BOŽIDARJA JAKCA
GornikJure

M

2002OŠ VIŽMARJE - BROD
LesarJakob

M

2002OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
KolbezenBlaž Anton

M

2002OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
MDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
Krevzel PaničŠpela

Z

2003OŠ HINKA SMREKARJA
Marič Nikolna

Z

2002OŠ HINKA SMREKARJA
Globokar Sara

Z

2002OŠ HINKA SMREKARJA
RajteričLana

Z

2003OŠ KETTEJA IN MURNA
MahneEva

Z

2003OŠ KETTEJA IN MURNA
OcepekDoris

Z

2002OŠ KETTEJA IN MURNA
KolenikNaja

Z

2002OŠ KETTEJA IN MURNA
GolobinekLučka

Z

2002OŠ KETTEJA IN MURNA
Plazl Žnidaršič Gala

Z

2002OŠ KETTEJA IN MURNA
AlenabiAzin

Z

2002OŠ KETTEJA IN MURNA
GrencŽiva

Z

2002OŠ KETTEJA IN MURNA
MencinManca

Z

2002OŠ KETTEJA IN MURNA
GregorovičGaja

Z

2003OŠ KOLEZIJA
PšeničnikTiara

Z

2003OŠ KOLEZIJA
AnastazijaBračun

Z

2003OŠ KOLEZIJA
ZemeTimea

Z

2002OŠ KOLEZIJA
IlarUla

Z

2003OŠ OSKAR KOVAČIČ
PintarEliza

Z

2002OŠ PREŽIHOV VORANC
ŠifrarLana

Z

2003OŠ PREŽIHOV VORANC
BabičZala

Z

2003OŠ PREŽIHOV VORANC
PungrčarTinka Taja

Z

2002OŠ PREŽIHOV VORANC
GolobičKatjuša

Z

2003OŠ PREŽIHOV VORANC
FonNina

Z

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MatkovićAntea Maris

Z

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
FreceTita Katarina

Z

2003OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MitrovićArina

Z

2003OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ŠimnovecTina

Z

2002OŠ SAVSKO NASELJE
StresIris

Z

2002OŠ SAVSKO NASELJE
Mele Ana

Z

2003OŠ SAVSKO NASELJE
BlatnikNina

Z

2003OŠ SAVSKO NASELJE
TevžNika Pija

Z

2002OŠ VALENTINA VODNIKA
ZogovićJelena

Z

2002OŠ VALENTINA VODNIKA
LipoglavšekKaja

Z

2002OŠ VIČ
VrhovnikLaura

Z

2002OŠ VODMAT
JankovićTiana

Z

2002OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Pezo ZupančičNeža

Z

2002OŠ VIŽMARJE - BROD
JakopinGitica

Z

2002OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
KorenčanMarjeta

Z

2002OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
LipičLea

Z

2003OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
BokalJerca

Z

2002OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
SDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
HrovatinŽiga

M

2001OŠ BIČEVJE
DrnovščekLovro

M

2001OŠ HINKA SMREKARJA
VitamvasLuka

M

2001OŠ KETTEJA IN MURNA
KukecNejc

M

2001OŠ OSKAR KOVAČIČ
JenkoJan

M

2001OŠ OSKAR KOVAČIČ
KušarDominik

M

2001OŠ OSKAR KOVAČIČ
ŠtembergerNik

M

2000OŠ PREŽIHOV VORANC
KocjančičRok

M

2001OŠ PREŽIHOV VORANC
KuheljGregor

M

2001OŠ PREŽIHOV VORANC
LinkeUrban

M

2001OŠ PREŽIHOV VORANC
PogačnikŽan

M

2000OŠ RIHARDA JAKOPIČA
FonGašper

M

2000OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Sabotič Luka

M

2001OŠ SAVSKO NASELJE
Šenica PavletičPrimož

M

2001OŠ SAVSKO NASELJE
ŠtihGašper

M

2001OŠ SPODNJA ŠIŠKA
JermolVan

M

2000OŠ VIČ
MikošJon

M

2000OŠ VIČ
IsteničMiha

M

2001OŠ VODMAT
Mavrič MrakFilip

M

2001OŠ VODMAT
KozjekBlaž

M

2000OŠ VRHOVCI
VidicMatija

M

2000OŠ VRHOVCI
DrevenšekAdi

M

2001OŠ VIDE PREGARC
Kravos Avgustin

M

2001OŠ VIDE PREGARC
KacJan

M

2001OŠ DRAVLJE
DolenecAžbe

M

2000OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
DobreBernard

M

2000OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
SDE - Starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
Zorko Nika

Z

2001OŠ HINKA SMREKARJA
SavičLana

Z

2001OŠ KETTEJA IN MURNA
MrcinaEma

Z

2001OŠ KETTEJA IN MURNA
JamšekEma

Z

2001OŠ KETTEJA IN MURNA
VerderberManca

Z

2001OŠ KETTEJA IN MURNA
JermanKatja

Z

2001OŠ KETTEJA IN MURNA
MesaričKatja

Z

2001OŠ KETTEJA IN MURNA
ProsenTeja

Z

2001OŠ KETTEJA IN MURNA
ReginaRegina

Z

2000OŠ PREŽIHOV VORANC
LeskovarNeža

Z

2000OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MatkovićMaksi Manuela

Z

2000OŠ RIHARDA JAKOPIČA
HojanAna

Z

2000OŠ RIHARDA JAKOPIČA
GolobDominika

Z

2000OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ŠabićAjla

Z

2000OŠ RIHARDA JAKOPIČA
GrilcNeža

Z

2001OŠ VIČ
LampičLea

Z

2000OŠ VIČ
RavnikarTela

Z

2000OŠ ŠENTVID
TorkarAna

Z

2000OŠ ŠENTVID

29.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu    

177

28.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu    

186

29.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu    

183

25.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu    

180

2.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu    

181