Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

AKVATLON / TRIATLON

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
28.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v triatlonu  

18

28.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu  

206

30.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v triatlonu  

26

30.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu  

181

1.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v triatlonu

9

1.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu  

165

24.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu in triatlonu  

167

26.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu  

178

29.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu    

177

28.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu    

186

29.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu    

183

25.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu    

180

Prijavljeni tekmovalci:
NMDI - Najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
Demšar Filip

M

2000OŠ HINKA SMREKARJA
Gorbačov Maks

M

2000OŠ HINKA SMREKARJA
FerjančičJan

M

2001OŠ KETTEJA IN MURNA
ŽužekMarko

M

2000OŠ KETTEJA IN MURNA
DemšarDomen

M

2000OŠ KETTEJA IN MURNA
JovanovičOgnjen

M

2000OŠ KETTEJA IN MURNA
RakovecMatic

M

2000OŠ KETTEJA IN MURNA
BorštnerAljaž

M

2000OŠ KETTEJA IN MURNA
JenešLiam

M

2001OŠ KETTEJA IN MURNA
SimončičJaka

M

2001OŠ KETTEJA IN MURNA
MaroltMatic

M

2001OŠ KETTEJA IN MURNA
LampičIan

M

2001OŠ KETTEJA IN MURNA
BalkovecErazem

M

2000OŠ SAVSKO NASELJE
SabotićLuka

M

2001OŠ SAVSKO NASELJE
Šenica PavletičPrimož

M

2001OŠ SAVSKO NASELJE
Mavrič MrakFilip

M

2001OŠ VODMAT
GolobNejc

M

2000OŠ VRHOVCI
ŠulmanBruno

M

2000OŠ VRHOVCI
NMDE - Najmlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
HojanAna

Z

2000OŠ HINKA SMREKARJA
Krevzel PanjičŠpela

Z

2003OŠ HINKA SMREKARJA
GlobokarSara

Z

2002OŠ HINKA SMREKARJA
Gomilar ZickeroTija

Z

2000OŠ KETTEJA IN MURNA
KukovicaLina

Z

2001OŠ KETTEJA IN MURNA
KukovičManca

Z

2001OŠ KETTEJA IN MURNA
AlenabiAzin

Z

2002OŠ KETTEJA IN MURNA
NovakAna

Z

2001OŠ KETTEJA IN MURNA
PeršePia

Z

2000OŠ KETTEJA IN MURNA
DedičHana

Z

2000OŠ KETTEJA IN MURNA
RadeljTia

Z

2000OŠ KETTEJA IN MURNA
BautinBrita

Z

2000OŠ KETTEJA IN MURNA
SenihMaša

Z

2000OŠ KOLEZIJA
PšeničnikTiara

Z

2003OŠ KOLEZIJA
OsolnikAjda

Z

2003OŠ KOLEZIJA
JelesijevičAnja

Z

2003OŠ KOLEZIJA
JelesijevičŠpela

Z

2000OŠ KOLEZIJA
VelkavrhTara

Z

2000OŠ KOLEZIJA
FerkoljZala

Z

2001OŠ SAVSKO NASELJE
Gamberger Neja

Z

2000OŠ SAVSKO NASELJE
BučarKlara

Z

2000OŠ SAVSKO NASELJE
VrhovnikLaura

Z

2002OŠ VODMAT
ČučnikBrina

Z

2001OŠ VODMAT
Černigoj PetehIsabella

Z

2001OŠ VODMAT
MDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
Goriup D. Jon

M

1998OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
KurešLuka

M

1998OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ReispAleksander

M

1999OŠ HINKA SMREKARJA
NozazdeGiorgi

M

1999OŠ HINKA SMREKARJA
VrhunecTit

M

1999OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
ŠenicaAndraž

M

1999OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Zaletel ČernošRok

M

1998OŠ KETTEJA IN MURNA
GradišarŽiga

M

1999OŠ KETTEJA IN MURNA
MavričPan

M

1998OŠ KETTEJA IN MURNA
CelarcŽiga

M

1998OŠ KETTEJA IN MURNA
LegenšteinAndraž

M

1999OŠ KETTEJA IN MURNA
MrcinaTilen

M

1999OŠ KETTEJA IN MURNA
PečavarPatrik

M

1999OŠ KETTEJA IN MURNA
GrudenKristjan

M

1999OŠ KETTEJA IN MURNA
ValentinčičBoštjan

M

1999OŠ KETTEJA IN MURNA
VončinaGal

M

1999OŠ KETTEJA IN MURNA
JuričTilen

M

1998OŠ KETTEJA IN MURNA
OgrinJan

M

1998OŠ KETTEJA IN MURNA
VeljkovičNemanja

M

1998OŠ KETTEJA IN MURNA
ŠtrancarJure

M

1998OŠ KETTEJA IN MURNA
JenkoNejc

M

1999OŠ KETTEJA IN MURNA
GašparičJuš

M

1998OŠ KETTEJA IN MURNA
JakobinekJakob

M

1999OŠ KETTEJA IN MURNA
MacuraJurij

M

1999OŠ KETTEJA IN MURNA
RaišpMiha

M

1999OŠ KETTEJA IN MURNA
JavornikTadej

M

1999OŠ KETTEJA IN MURNA
Dvoršak KranjcTim

M

1999OŠ KETTEJA IN MURNA
VirantOskar

M

1999OŠ KOLEZIJA
PokornIvan

M

1999OŠ MAJDE VRHOVNIK
CavazzaMark

M

1999OŠ MAJDE VRHOVNIK
MarinkoJernej

M

1999OŠ MAJDE VRHOVNIK
KoceDomen

M

1999OŠ MAJDE VRHOVNIK
RedelonghiMark

M

1999OŠ MAJDE VRHOVNIK
MiklavcGal

M

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MiškovičAleksander

M

1999OŠ SAVSKO NASELJE
PezdircMark

M

1998OŠ TONETA ČUFARJA
PfeiferFilip Matej

M

1999OŠ TONETA ČUFARJA
DomenBožič

M

1999OŠ TONETA ČUFARJA
LaznikKristjan

M

1998OŠ VRHOVCI
Kek SkušekNejc

M

1998OŠ VRHOVCI
OmahenAndraž

M

1998OŠ VRHOVCI
ŠkofAndraž

M

1998OŠ VRHOVCI
SedejVid

M

1999OŠ VRHOVCI
VidmarGašper

M

1998WALDORFSKA ŠOLA
Haller PereiraJonatan

M

1998WALDORFSKA ŠOLA
KranjecPeter

M

1998WALDORFSKA ŠOLA
Mastnak SokolovPeter

M

1998WALDORFSKA ŠOLA
RadilovičDen

M

1998WALDORFSKA ŠOLA
Košir PopovičTin

M

1998WALDORFSKA ŠOLA
JesenkoMatija

M

1998WALDORFSKA ŠOLA
KnapičTian

M

1999OŠ VIDE PREGARC
ŠimacRok

M

1998OŠ VIDE PREGARC
MDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
ZadravecUrška

Z

1999OŠ HINKA SMREKARJA
MustarSara

Z

1999OŠ HINKA SMREKARJA
RaceTia

Z

1998OŠ HINKA SMREKARJA
HorvatNina

Z

1999OŠ KETTEJA IN MURNA
MulejKlara

Z

1998OŠ KETTEJA IN MURNA
MaksimovićSanja

Z

1999OŠ KETTEJA IN MURNA
AlenabiAylin

Z

1999OŠ KETTEJA IN MURNA
HočevarJana

Z

1998OŠ KETTEJA IN MURNA
HočevarKatja

Z

1999OŠ KETTEJA IN MURNA
SelakovičLara

Z

1999OŠ KETTEJA IN MURNA
NemecNeža

Z

1999OŠ KETTEJA IN MURNA
MencigarMaša

Z

1999OŠ KETTEJA IN MURNA
KranjcNadia

Z

1999OŠ MAJDE VRHOVNIK
PrebilInja

Z

1999OŠ MAJDE VRHOVNIK
KramaričKlara

Z

1999OŠ MAJDE VRHOVNIK
KocijanNeža

Z

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
OstanLara

Z

1998OŠ TONETA ČUFARJA
DeklevaTara

Z

1998OŠ TONETA ČUFARJA
MilanezIzabela

Z

1999OŠ TONETA ČUFARJA
Rajkovič Patricija

Z

1998OŠ TRNOVO
RenkoŽiva

Z

1998WALDORFSKA ŠOLA
Varga HorvatLana

Z

1998WALDORFSKA ŠOLA
MusičJera

Z

1999WALDORFSKA ŠOLA
MusičJohana

Z

1998WALDORFSKA ŠOLA
SpinosKristina

Z

1998WALDORFSKA ŠOLA
PlutZana

Z

1998OŠ VIDE PREGARC
KutnjakManca

Z

1998OŠ MAKSA PEČARJA
BambićUrška

Z

1998OŠ KAŠELJ
KopEva

Z

1998OŠ KAŠELJ
SDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
GostišaAndraž

M

1997OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Vidmar Matej

M

1997OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
EgeteAnže

M

1996OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Gomboc Črt

M

1996OŠ HINKA SMREKARJA
GašparičJuš

M

1997OŠ KETTEJA IN MURNA
DemšarBlaž

M

1997OŠ KETTEJA IN MURNA
BorštnerVid

M

1997OŠ KETTEJA IN MURNA
AdlešičTim

M

1997OŠ KETTEJA IN MURNA
GovekarTevž

M

1997OŠ KETTEJA IN MURNA
SelakovičGašper

M

1996OŠ KETTEJA IN MURNA
BrodnikJulij

M

1996OŠ KETTEJA IN MURNA
EtemovičDenis

M

1997OŠ KETTEJA IN MURNA
BukovecŽan

M

1996OŠ KETTEJA IN MURNA
HropotTim

M

1996OŠ KETTEJA IN MURNA
BojovičTimotej

M

1996OŠ KETTEJA IN MURNA
HadrovičEnis

M

1997OŠ KETTEJA IN MURNA
SamirSamir

M

1997OŠ KETTEJA IN MURNA
MakarinMatija

M

1996OŠ KETTEJA IN MURNA
KregarOskar

M

1997OŠ KOLEZIJA
MočnikKlemen

M

1996OŠ KOLEZIJA
Malavašič Luka

M

1996OŠ KOLEZIJA
KovačNejc

M

1997OŠ MAJDE VRHOVNIK
MajcenMartin

M

1996OŠ MAJDE VRHOVNIK
GašparJan

M

1996OŠ MAJDE VRHOVNIK
ZidarTim

M

1997OŠ MAJDE VRHOVNIK
CavazzaLuka

M

1997OŠ MAJDE VRHOVNIK
BudmilićErvin

M

1996OŠ SAVSKO NASELJE
MiladinovićLuka

M

1996OŠ SAVSKO NASELJE
BučarBruno

M

1997OŠ SAVSKO NASELJE
CarŽan

M

1997OŠ SAVSKO NASELJE
Bergant SmailagićTim

M

1996OŠ SAVSKO NASELJE
Čuden Florjan

M

1996OŠ SAVSKO NASELJE
IstiničPatrik

M

1996OŠ TONETA ČUFARJA
TrebšeAnže

M

1996OŠ TONETA ČUFARJA
LaibutaAleksander

M

1996OŠ TONETA ČUFARJA
Meze PetričMario

M

1997WALDORFSKA ŠOLA
MusičMatevž

M

1997WALDORFSKA ŠOLA
ProsencTadej

M

1997WALDORFSKA ŠOLA
ŠegaDomen

M

1997WALDORFSKA ŠOLA
BizjakIvan

M

1997WALDORFSKA ŠOLA
VodopivecŽiga

M

1997OŠ MAKSA PEČARJA
SDE - Starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
HojanLara

Z

1997OŠ HINKA SMREKARJA
GašparKatarina

Z

1996OŠ HINKA SMREKARJA
OmanMaruša

Z

1996OŠ KETTEJA IN MURNA
LovkaEva

Z

1996OŠ KOLEZIJA
KraljKarolina

Z

1997OŠ MAJDE VRHOVNIK
MajcenEva

Z

1996OŠ MAJDE VRHOVNIK
BalkovecAnamarija

Z

1996OŠ SAVSKO NASELJE
KamnikarMartina

Z

1997OŠ SAVSKO NASELJE
ZupaničAna

Z

1996OŠ TONETA ČUFARJA
ValičIza

Z

1996OŠ TONETA ČUFARJA
GrdenTeja

Z

1996OŠ TONETA ČUFARJA
MajcenAnamarija

Z

1996OŠ TONETA ČUFARJA
CilenšekIris

Z

1997OŠ VIDE PREGARC
Nakrst VidicAna

Z

1996OŠ DRAVLJE
DjelićSilvija

Z

1996OŠ KAŠELJ
BunčičEva

Z

1997OŠ KAŠELJ

2.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu    

181