Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

AKVATLON / TRIATLON

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
28.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v triatlonu  

18

28.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu  

206

Prijavljeni tekmovalci:
NMDI - Najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
SopkoStefan

M

2008OŠ KETTEJA IN MURNA
PotočnikŽiga

M

2008OŠ KETTEJA IN MURNA
PavlinjekLovro

M

2008OŠ KETTEJA IN MURNA
LucajDavid

M

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
VajsLan

M

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
Počivavšek VajsNils

M

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
LapajnaMiha

M

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
Bratkovič KolešaNik

M

2009OŠ OSKAR KOVAČIČ
DebevecMatic

M

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
PeršinBlaž

M

2008OŠ PRULE
PodobnikFilip

M

2008OŠ PRULE
MartinšekTian

M

2008OŠ SAVSKO NASELJE
GregorčičNejc

M

2008OŠ TONETA ČUFARJA
TrdanTevž

M

2009OŠ TONETA ČUFARJA
Pavlin David

M

2009OŠ TONETA ČUFARJA
OvsenikČrt

M

2008OŠ TONETA ČUFARJA
BregarBert

M

2008OŠ TONETA ČUFARJA
StražišarVid

M

2008OŠ TONETA ČUFARJA
VrličMatej Dominik

M

2009OŠ TONETA ČUFARJA
UrbancNatan

M

2009OŠ TONETA ČUFARJA
ZanoškarNeža

M

2009OŠ TONETA ČUFARJA
IvanušJon Avi

M

2009OŠ TONETA ČUFARJA
HudovornikDomen

M

2011OŠ VALENTINA VODNIKA
OstercOžbej

M

2008OŠ VIČ
AmbrožičLuka

M

2008OŠ VODMAT
Logar Matic

M

2008OŠ VODMAT
DacaMatic

M

2008OŠ BOŽIDARJA JAKCA
GrubinićAleksa

M

2008OŠ BOŽIDARJA JAKCA
RejecRok

M

2008OŠ BOŽIDARJA JAKCA
ŠobaSvit

M

2008OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ZadravecMaj

M

2008OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Kolbe Tilen

M

2008OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ČreslovnikLan

M

2008OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
KraljDavid

M

2012OŠ Montessori
CvetLijan Val

M

2011OŠ Montessori
SodnikDavid Luca

M

2012OŠ Montessori
RajčevičVitan

M

2011OŠ Montessori
RošarVid

M

2012OŠ Montessori
VerbičMiha

M

2008OŠ Montessori
MoriMaks

M

2009OŠ Montessori
MoriNik

M

2012OŠ Montessori
NMDE - Najmlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
Unk LepojićAlja

Z

2008OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
TomaževičKaja

Z

2008OŠ KETTEJA IN MURNA
ShevchenkoVeronika

Z

2008OŠ KETTEJA IN MURNA
RibičičKaja

Z

2008OŠ KETTEJA IN MURNA
RamljakLuna

Z

2008OŠ KETTEJA IN MURNA
KramaričLina

Z

2008OŠ KETTEJA IN MURNA
LazarTea

Z

2008OŠ KETTEJA IN MURNA
ŠinkovcEva

Z

2008OŠ KETTEJA IN MURNA
Al MawedMaša

Z

2008OŠ KETTEJA IN MURNA
PodgornikTina

Z

2008OŠ KETTEJA IN MURNA
Butenko ČerneEla

Z

2008OŠ KETTEJA IN MURNA
Lukan Ana

Z

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
BogmeTisa

Z

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
VovkAna

Z

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
Maružin Laura

Z

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
GorjancPia

Z

2008OŠ PRULE
MeleZoja

Z

2009OŠ SAVSKO NASELJE
MartinšekEnja

Z

2010OŠ SAVSKO NASELJE
KrivecNeža

Z

2009OŠ TONETA ČUFARJA
BrenčičSofia

Z

2009OŠ TONETA ČUFARJA
BrenčičIsa

Z

2009OŠ TONETA ČUFARJA
ŽvokeljAjda Katarina

Z

2008OŠ TONETA ČUFARJA
PencaNike

Z

2008OŠ TONETA ČUFARJA
TepinaLuna

Z

2008OŠ VIČ
UrbančičEva

Z

2008OŠ VIČ
KrištofelcUla

Z

2008OŠ VIČ
BastarLara

Z

2008OŠ VIČ
BrezovecTanaja

Z

2008OŠ VODMAT
UdovčićMaša

Z

2008OŠ BOŽIDARJA JAKCA
PreinfalkVita

Z

2008OŠ BOŽIDARJA JAKCA
BriceljIza

Z

2008OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MandićKatarina

Z

2008OŠ BOŽIDARJA JAKCA
TrtnikVita

Z

2008OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
HaceIzabela

Z

2008OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
MDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
JurkovičJure

M

2007OŠ HINKA SMREKARJA
DjordjevićJaka

M

2006OŠ HINKA SMREKARJA
DenšaTian

M

2007OŠ HINKA SMREKARJA
StergarJan

M

2007OŠ HINKA SMREKARJA
RističAlex

M

2006OŠ KETTEJA IN MURNA
JamšekDavid

M

2007OŠ KETTEJA IN MURNA
FrankoIan

M

2007OŠ KETTEJA IN MURNA
GrencGaber Luka

M

2006OŠ KETTEJA IN MURNA
ŠerjakEnej

M

2007OŠ KETTEJA IN MURNA
HaceTobi

M

2007OŠ KETTEJA IN MURNA
MalovrhŽan

M

2006OŠ KETTEJA IN MURNA
Poličnik Florijan

M

2006OŠ KETTEJA IN MURNA
JuričMark

M

2006OŠ KETTEJA IN MURNA
PotočnikTian

M

2006OŠ KETTEJA IN MURNA
Furlan NeradJure

M

2007OŠ KOSEZE
JuvančičFilip

M

2006OŠ KOSEZE
IlarLun

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
DebevecBrin

M

2007OŠ POLJANE
Jogan KavčičTibor

M

2006OŠ SAVSKO NASELJE
VučkovićMarko

M

2006OŠ SAVSKO NASELJE
VrličErik Filip

M

2006OŠ TONETA ČUFARJA
BrenčičNiki

M

2007OŠ TONETA ČUFARJA
JekličGal

M

2006OŠ TONETA ČUFARJA
Kalan Rui

M

2006OŠ TONETA ČUFARJA
SeražinMaks

M

2007OŠ TONETA ČUFARJA
SeverMarko

M

2007OŠ TONETA ČUFARJA
JurmanSamo

M

2007OŠ TONETA ČUFARJA
MullerMaj

M

2006OŠ TONETA ČUFARJA
PinteričJure

M

2007OŠ TONETA ČUFARJA
HudovornikErik

M

2007OŠ VALENTINA VODNIKA
MikužBor

M

2006OŠ VIČ
ĆehićElias

M

2007OŠ VODMAT
ŠeverkarMitja

M

2007OŠ VODMAT
JelovšekJane

M

2007OŠ VODMAT
Mahnič DobrovoljcDorian

M

2007OŠ VODMAT
KlemencKarel

M

2007OŠ VODMAT
ŽarićMaksimiljan

M

2007OŠ BOŽIDARJA JAKCA
NaredVid

M

2007OŠ BOŽIDARJA JAKCA
ČehovinVal

M

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
OstojićAleks

M

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
IvačičLeon

M

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
HodžićAmel

M

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
FlisTeo

M

2007OŠ BOŽIDARJA JAKCA
ZimicUrban

M

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
NovakTai

M

2006OŠ VIŽMARJE - BROD
ČuferNejc

M

2006OŠ VIŽMARJE - BROD
MDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
ZorkoZara

Z

2007OŠ HINKA SMREKARJA
MedvedAjda

Z

2007OŠ HINKA SMREKARJA
DovžanNeli

Z

2007OŠ HINKA SMREKARJA
AnžurEma

Z

2007OŠ HINKA SMREKARJA
KlopčičKatja

Z

2006OŠ KETTEJA IN MURNA
ShevchenkoAnastasia

Z

2006OŠ KETTEJA IN MURNA
Nikolič KrištofRebeka

Z

2006OŠ KETTEJA IN MURNA
StojkovičNeža

Z

2007OŠ KOSEZE
FortunaLena

Z

2007OŠ PRULE
GorjancJerneja

Z

2006OŠ PRULE
GlivarAnastazija

Z

2006OŠ PRULE
KupljenRomy

Z

2007OŠ TONETA ČUFARJA
LestanIza

Z

2006OŠ TONETA ČUFARJA
GregorčičKaja

Z

2006OŠ TONETA ČUFARJA
RubinZala

Z

2007OŠ TONETA ČUFARJA
KarižErika

Z

2007OŠ TONETA ČUFARJA
ZorkoJasna

Z

2007OŠ TONETA ČUFARJA
KotnikZoja

Z

2006OŠ TRNOVO
RadeljPika

Z

2007OŠ VIČ
ŠkerlakAjda

Z

2007OŠ VIČ
SrakaLuna

Z

2006OŠ VIČ
RejcSara Lea

Z

2007OŠ VIČ
PrimcLina

Z

2007OŠ VIČ
TepinaUla Ana

Z

2006OŠ VIČ
PredaličVanja

Z

2006OŠ VIČ
MožinaHana

Z

2006OŠ VIČ
MaziIna

Z

2007OŠ VODMAT
Klimova Sofia

Z

2006OŠ VODMAT
GerbecManca

Z

2007OŠ VODMAT
Ratoša RiglerMia

Z

2007OŠ VODMAT
KuzmaSimona Laura

Z

2007OŠ VODMAT
ŠtriceljNeja

Z

2006OŠ VODMAT
ZulićTajra

Z

2007OŠ VODMAT
ZobavnikUla

Z

2007OŠ VODMAT
KališekTia

Z

2007OŠ BOŽIDARJA JAKCA
ŽnidaršičUma

Z

2006OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
SnojBrina

Z

2006OŠ MAKSA PEČARJA
VerčSaša

Z

2006OŠ MAKSA PEČARJA
SDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
DenšaUl

M

2004OŠ HINKA SMREKARJA
AlenabiNik

M

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
Špan GaribaldiŽan Pascal

M

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
LazarMatic

M

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
IlarNal

M

2005OŠ OSKAR KOVAČIČ
IvančičMatic

M

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
GorjancTimotej

M

2004OŠ PRULE
PodkrajšekLars

M

2004OŠ SAVSKO NASELJE
ŠtihMatevž

M

2005OŠ SPODNJA ŠIŠKA
DjukićRobert

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PenMark

M

2005OŠ SPODNJA ŠIŠKA
NišavićViktor

M

2005OŠ TONETA ČUFARJA
ŠepićAleksander

M

2005OŠ TONETA ČUFARJA
LevičarTim

M

2005OŠ TONETA ČUFARJA
PeršeŽiga

M

2005OŠ TRNOVO
Vimos KocbekNevan

M

2005OŠ TRNOVO
RađenovičMatej

M

2004OŠ TRNOVO
Furlan ŠtularArne

M

2005OŠ VALENTINA VODNIKA
ZogovićDejan

M

2004OŠ VALENTINA VODNIKA
LipoglavšekŽan

M

2004OŠ VIČ
SrakaLan

M

2005OŠ VIČ
PregeljŽan

M

2004OŠ VIČ
BocVid Vincenc

M

2005OŠ VODMAT
PajekLuka Aljaž

M

2005OŠ VODMAT
SpornTeodor

M

2004OŠ VODMAT
SnojJaka

M

2004OŠ MAKSA PEČARJA
VerčPeter

M

2004OŠ MAKSA PEČARJA
PoženelJan

M

2005OŠ MAKSA PEČARJA
PoženelTim

M

2005OŠ MAKSA PEČARJA
SDE - Starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
EnikoLada

Z

2005OŠ HINKA SMREKARJA
ŠkrabaEva Lucija

Z

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
TumaNeža

Z

2004OŠ KOSEZE
StojkovićKatja

Z

2004OŠ KOSEZE
IlarLina

Z

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
Mamič Paulina

Z

2004OŠ PREŽIHOV VORANC
Gerbec Kralj Maša

Z

2004OŠ PREŽIHOV VORANC
OmerčevićJuno

Z

2004OŠ PREŽIHOV VORANC
Kavčič JoganIra

Z

2004OŠ SAVSKO NASELJE
TomaževičMaruša

Z

2005OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KunštićLara

Z

2005OŠ TONETA ČUFARJA
MihaličSara

Z

2004OŠ VIČ
ĆehićZana

Z

2005OŠ VODMAT
Logar Manca

Z

2005OŠ VODMAT
ČerinEma

Z

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
HabičNika

Z

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
IličLeja

Z

2004OŠ VIDE PREGARC
MišveljLara

Z

2004OŠ VIDE PREGARC


ARHIV:
30.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v triatlonu  

26

30.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu  

181

1.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v triatlonu

9

1.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu  

165

24.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu in triatlonu  

167

26.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu  

178

29.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu    

177

28.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu    

186

29.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu    

183

25.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu    

180

2.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu    

181