Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

AKVATLON / TRIATLON

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
28.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v triatlonu  

18

28.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu  

206

30.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v triatlonu  

26

Prijavljeni tekmovalci:
NMDI - Najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
DenšaTian

M

2007OŠ HINKA SMREKARJA
DebevecBrin

M

2007OŠ POLJANE
MartinšekTian

M

2008OŠ SAVSKO NASELJE
NMDE - Najmlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
MartinšekEnja

Z

2010OŠ SAVSKO NASELJE
KrajncZala

Z

2008OŠ VIČ
MDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
AlenabiNik

M

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
JancMaks

M

2005OŠ POLJANE
Vimos KocbekNevan

M

2005OŠ TRNOVO
GregorčičLuka

M

2006OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
MDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
MihevcLara

Z

2005OŠ MIRANA JARCA
AhačičAlisa

Z

2005OŠ POLJANE
KotnikZoja

Z

2006OŠ TRNOVO
KrajncLara

Z

2005OŠ VIČ
SrakaLuna

Z

2006OŠ VIČ
SDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
DenšaUl

M

2004OŠ HINKA SMREKARJA
FurlanRuben

M

2003OŠ KETTEJA IN MURNA
GašparičNande

M

2003OŠ KETTEJA IN MURNA
IvančičMatic

M

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
GoliNejc

M

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
VidmarKlemen

M

2004OŠ POLJANE
VeselinovićGal

M

2003OŠ PREŽIHOV VORANC
MamičJakob

M

2003OŠ PREŽIHOV VORANC
ZalarPatrik

M

2003OŠ DRAGOMELJ
OblakMartin

M

2003OŠ DRAGOMELJ
GregorčičNatan

M

2004OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
SDE - Starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
SlodejKatjuša

Z

2003OŠ POLJANE

30.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu  

181

1.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v triatlonu

9

1.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu  

165

24.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu in triatlonu  

167

26.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu  

178

29.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu    

177

28.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu    

186

29.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu    

183

25.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu    

180

2.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu    

181