Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

AKVATLON / TRIATLON

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
28.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v triatlonu  

18

28.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu  

206


ARHIV:
30.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v triatlonu  

26

30.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu  

181

1.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v triatlonu

9

1.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu  

165

Prijavljeni tekmovalci:
NMDI - Najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
DjordjevićJaka

M

2006OŠ HINKA SMREKARJA
DenšaTian

M

2007OŠ HINKA SMREKARJA
ŠtuhecJan

M

2006OŠ KETTEJA IN MURNA
GrencGaber

M

2006OŠ KETTEJA IN MURNA
PotočnikTian

M

2006OŠ KETTEJA IN MURNA
KolarTadej

M

2006OŠ KETTEJA IN MURNA
FrankoIan

M

2007OŠ KETTEJA IN MURNA
HaceTobi

M

2007OŠ KETTEJA IN MURNA
KukecKaja

M

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
Žitnik Žan

M

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
Brulec Matija

M

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
GmajnarGal

M

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
ZgoncMaj

M

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
IlarLun

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
MajcenTaj

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
DebevecBrin

M

2007OŠ POLJANE
GregorčičNejc

M

2008OŠ TONETA ČUFARJA
Čare MišičKale

M

2007OŠ TONETA ČUFARJA
ValičLuka

M

2007OŠ TONETA ČUFARJA
SeverMarko

M

2007OŠ TONETA ČUFARJA
JurmanSamo

M

2007OŠ TONETA ČUFARJA
JekličGal

M

2006OŠ TONETA ČUFARJA
HudovornikErik

M

2007OŠ VALENTINA VODNIKA
OžbejOsterc

M

2008OŠ VIČ
MikužBor

M

2006OŠ VIČ
OzmecLovro Ian

M

2006OŠ VODMAT
ArnolMatic

M

2006OŠ VODMAT
BriceljAnže

M

2008OŠ BOŽIDARJA JAKCA
BratunDomen

M

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
HodžićAmel

M

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
JosipovićLuka

M

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
ČehovinVal

M

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
FlisTeo

M

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
ČuferNejc

M

2006OŠ VIŽMARJE - BROD
NovakTai

M

2006OŠ VIŽMARJE - BROD
MramorBine

M

2006OŠ POLJE
RiharVal

M

2009OŠ DOBROVA
NMDE - Najmlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
HaceMala

Z

2009OŠ KETTEJA IN MURNA
Mikolič KrištofRebeka

Z

2006OŠ KETTEJA IN MURNA
MajstorovičZala

Z

2006OŠ KETTEJA IN MURNA
UrekZarja

Z

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
BajtMaša

Z

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
VerbincIra

Z

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
FortunaLena

Z

2007OŠ PRULE
GregorčičKaja

Z

2006OŠ TONETA ČUFARJA
BrenčičNiki

Z

2007OŠ TONETA ČUFARJA
BulcLucija Olja

Z

2006OŠ TONETA ČUFARJA
LestanIza

Z

2006OŠ TONETA ČUFARJA
RubinZala

Z

2007OŠ TONETA ČUFARJA
KotnikZoja

Z

2006OŠ TRNOVO
UrbančičEva

Z

2008OŠ VIČ
RadeljPika

Z

2007OŠ VIČ
ŠkerlakAjda

Z

2007OŠ VIČ
PredaličVanja

Z

2006OŠ VIČ
SrakaLuna

Z

2006OŠ VIČ
RejcSara Lea

Z

2007OŠ VIČ
BarlovičMia

Z

2006OŠ VODMAT
SouidiKristina

Z

2006OŠ VODMAT
HusMija

Z

2006OŠ VODMAT
KelavaDunja

Z

2006OŠ VODMAT
Bilban KožuhZoja

Z

2006OŠ VODMAT
ČerinEma

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
BobikTimea

Z

2006OŠ POLJE
RožičUla

Z

2007OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
MDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
DenšaUl

M

2004OŠ HINKA SMREKARJA
OmerzuAljaž

M

2004OŠ HINKA SMREKARJA
TrdanJakob

M

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
JužinaKristjan

M

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
NovakJure

M

2004OŠ KETTEJA IN MURNA
Al MawedJuš

M

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
MočnikVal

M

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
LazarMatic

M

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
AlenabiNik

M

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
ČančMatija

M

2004OŠ KETTEJA IN MURNA
IvančičMatic

M

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
GoliNejc

M

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
IlarNal

M

2005OŠ OSKAR KOVAČIČ
VindišarJuš

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KneževićAlek

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
ŠtihMatevž

M

2005OŠ SPODNJA ŠIŠKA
DjukićRobert

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
NišavićViktor

M

2005OŠ TONETA ČUFARJA
RađenovičMatej

M

2004OŠ TRNOVO
SrakaLan

M

2005OŠ VIČ
LipoglavšekŽan

M

2004OŠ VIČ
LampičMark

M

2004OŠ VIČ
Valentinčič ZorkoAleksander Lev

M

2005OŠ VRHOVCI
Zair GregoričAndraž

M

2004WALDORFSKA ŠOLA
JurasDomen

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
LynkisKal Benjamin

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
BabićAleksander

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KovačičDamjan Gabriel

M

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MarjetičŽan

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Bartulović PetovarMark

M

2004OŠ VIDE PREGARC
Drča ZavršnikRok

M

2005OŠ POLJE
KamiliAdrian

M

2005OŠ POLJE
KorošecMatevž

M

2004OŠ POLJE
SopotnikJust Alojz

M

2004OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
AnderluhLuka

M

2004OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
RiharMai

M

2004OŠ DOBROVA
MDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
Eniko Lada

Z

2005OŠ HINKA SMREKARJA
Hren Hana

Z

2004OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
SavičDaša

Z

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
KolmankoEma

Z

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
ŠkrabaEva Lucija

Z

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
StojkovičKatja

Z

2004OŠ KOSEZE
FranetičŽiva

Z

2004OŠ KOSEZE
RihtmanNika

Z

2004OŠ KOSEZE
MihevcLara

Z

2005OŠ MIRANA JARCA
IlarLina

Z

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
TomaževičMaruša

Z

2005OŠ SPODNJA ŠIŠKA
JamnikIzabela

Z

2005OŠ TONETA ČUFARJA
WallasTia

Z

2005OŠ TONETA ČUFARJA
DimitrijevičKristina

Z

2005OŠ TONETA ČUFARJA
BrenčičRosa

Z

2005OŠ TONETA ČUFARJA
KunšticLara

Z

2005OŠ TONETA ČUFARJA
KrajncLara

Z

2005OŠ VIČ
MihaličSara

Z

2004OŠ VIČ
LogarManca

Z

2005OŠ VODMAT
BerčičZoja

Z

2004WALDORFSKA ŠOLA
RotarLoti

Z

2004WALDORFSKA ŠOLA
HabičNika

Z

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MišveljLara

Z

2004OŠ VIDE PREGARC
IlićLeja

Z

2004OŠ VIDE PREGARC
MramorZoja

Z

2004OŠ POLJE
RožičTarin

Z

2004OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
SDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
ZadravecVal

M

2003OŠ HINKA SMREKARJA
MedicLuka

M

2003OŠ HINKA SMREKARJA
FrankoNik

M

2002OŠ KETTEJA IN MURNA
PotočnikEnej

M

2003OŠ KETTEJA IN MURNA
GašparičNande

M

2003OŠ KETTEJA IN MURNA
LešnjakŽiga

M

2002OŠ KETTEJA IN MURNA
MočnikNejc

M

2003OŠ KETTEJA IN MURNA
RihtmanAleks

M

2002OŠ KOSEZE
DreuDomen

M

2002OŠ KOSEZE
MamičJakob

M

2003OŠ PREŽIHOV VORANC
PušnikJaka

M

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
ČubriloNik

M

2002OŠ TONETA ČUFARJA
KosiMartin

M

2002OŠ VODMAT
Praprotnik ČuričVid

M

2002OŠ VRHOVCI
HorvatNejc

M

2002OŠ BOŽIDARJA JAKCA
HuškoLuka

M

2002OŠ BOŽIDARJA JAKCA
IntiharTin

M

2002OŠ BOŽIDARJA JAKCA
SenicaNaj

M

2002OŠ BOŽIDARJA JAKCA
GornikJure

M

2002OŠ VIŽMARJE - BROD
SDE - Starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
GlobokarSara

Z

2002OŠ HINKA SMREKARJA
Krevzel PaničŠpela

Z

2003OŠ HINKA SMREKARJA
PereničPika

Z

2002OŠ KOSEZE
IlarUla

Z

2003OŠ OSKAR KOVAČIČ
SlodejKatjuša

Z

2003OŠ POLJANE
FortunaLiza

Z

2003OŠ PRULE
FonNina

Z

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MatkovićAntea Maris

Z

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MaljevecAna

Z

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
Lipoglavšek Kaja

Z

2002OŠ VIČ
BillaLea

Z

2003OŠ VIČ
VrhovnikLaura

Z

2002OŠ VODMAT
Polšak VahterŽana

Z

2003WALDORFSKA ŠOLA
DaviničTia

Z

2003WALDORFSKA ŠOLA
Protner Tara

Z

2003WALDORFSKA ŠOLA
SelivonikEkaterina

Z

2003WALDORFSKA ŠOLA
FerbežarTara

Z

2003WALDORFSKA ŠOLA
PetrovićAnastasija

Z

2002OŠ POLJE
MarinoskiAnastasija

Z

2003OŠ POLJE
LipičLea

Z

2003OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA

24.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu in triatlonu  

167

26.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu  

178

29.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu    

177

28.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu    

186

29.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu    

183

25.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu    

180

2.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu    

181