Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

AKVATLON / TRIATLON

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
28.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v triatlonu  

18

28.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu  

206

30.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v triatlonu  

26

30.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu  

181

1.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v triatlonu

9

1.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu  

165

24.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu in triatlonu  

167

Prijavljeni tekmovalci:
NMDI - Najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
DjordjevičJaka

M

2006OŠ HINKA SMREKARJA
Špan GaribaldiŽan Ascal

M

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
DavidSiminovič

M

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
OskarKacin

M

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
BojanVeljković

M

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
MočnikVal

M

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
AlenabiNik

M

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
MahičArmin

M

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
DejanRajković

M

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
Grobelnik KotaracJošt

M

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
HaceTobi

M

2007OŠ KETTEJA IN MURNA
IlarLun

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
IlarNal

M

2005OŠ OSKAR KOVAČIČ
ŽitnikŽan

M

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
UrekFilip

M

2005OŠ OSKAR KOVAČIČ
DeklevaAlekse

M

2005OŠ OSKAR KOVAČIČ
BrulecMatija

M

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
ŠerbičPatrik

M

2005OŠ SAVSKO NASELJE
PauličBor

M

2006OŠ SAVSKO NASELJE
PodjavoršekJernej

M

2005OŠ SAVSKO NASELJE
Mikuš RekarTilen

M

2005OŠ SAVSKO NASELJE
GoričanecFilip

M

2006OŠ SAVSKO NASELJE
Kavčič JoganTibor

M

2006OŠ SAVSKO NASELJE
VučkovićMarko

M

2006OŠ SAVSKO NASELJE
MikužBor

M

2006OŠ VIČ
SrakaLan

M

2005OŠ VIČ
Lavrič PregeljPhilip

M

2006OŠ VIČ
ŠumakVid

M

2005OŠ VODMAT
PoličJan

M

2005OŠ VODMAT
PraprotnikŽiga

M

2005OŠ VODMAT
BabnikGašper

M

2005OŠ VODMAT
BocVid Vincenc

M

2005OŠ VODMAT
PajekLuka Aljaž

M

2005OŠ VODMAT
PanjanSvit

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
BratunDomen

M

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
SpahićAnel

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KamnarBlaž

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
IvičičUrh

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
SteleŽiga

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
ČehovinVal

M

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
AdrovićLeonardo

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
JosipovičLuka

M

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
BriceljAžbe

M

2008OŠ BOŽIDARJA JAKCA
BarjaktarevičBoris

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
LykinsKal

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
NMDE - Najmlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
EnikoLada

Z

2005OŠ HINKA SMREKARJA
SavičDaša

Z

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
ŽanaCerovak

Z

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
HodžičEla

Z

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
AnastasiaGuzvič

Z

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
Zala Kukovičič

Z

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
WindischChiara

Z

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
GačnikŠpela

Z

2005OŠ SAVSKO NASELJE
MihevcLara

Z

2005OŠ SAVSKO NASELJE
StanovnikGlorija

Z

2005OŠ SAVSKO NASELJE
SabotičLara

Z

2005OŠ SAVSKO NASELJE
VatovecUma

Z

2006OŠ SAVSKO NASELJE
Radelj Pika

Z

2007OŠ VIČ
KrajncLara

Z

2006OŠ VIČ
SrakaLuna

Z

2006OŠ VIČ
LogarManca

Z

2005OŠ VODMAT
ŠmonTina

Z

2005OŠ VODMAT
CuzakUla

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MikelnEma

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
ČerinEma

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MoltaraLea

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
JanežičLara

Z

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
DenšaUl

M

2004OŠ HINKA SMREKARJA
ZadravecVal

M

2003OŠ HINKA SMREKARJA
PotočkiJakob

M

2004OŠ HINKA SMREKARJA
MacuraSergej

M

2004OŠ KETTEJA IN MURNA
PotočnikEnej

M

2003OŠ KETTEJA IN MURNA
FerjančičNejc

M

2003OŠ KETTEJA IN MURNA
MočnikNejc

M

2003OŠ KETTEJA IN MURNA
FurlanRuben

M

2003OŠ KETTEJA IN MURNA
FurlanDavid

M

2003OŠ KETTEJA IN MURNA
NovakJure

M

2004OŠ KETTEJA IN MURNA
PeulićAleks Dušan

M

2003OŠ OSKAR KOVAČIČ
TežakOskar

M

2003OŠ OSKAR KOVAČIČ
PogačarJakob

M

2003OŠ OSKAR KOVAČIČ
GoliNejc

M

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
ŽavcerPeter

M

2003OŠ POLJANE
MitrovićMakar

M

2003OŠ RIHARDA JAKOPIČA
LeskovarMatija

M

2003OŠ RIHARDA JAKOPIČA
StančičFilip

M

2003OŠ SAVSKO NASELJE
RutarŽan

M

2003OŠ SAVSKO NASELJE
Omerzel VizjakAnže

M

2004OŠ SAVSKO NASELJE
ŠucOskar

M

2004OŠ SAVSKO NASELJE
PodkrajšekLars

M

2004OŠ SAVSKO NASELJE
PanjanJan

M

2003OŠ SAVSKO NASELJE
VindišarJuš

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
DjukićRobert

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PušnikJaka

M

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KneževićAlek

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
Lavrič PregeljŽan

M

2004OŠ VIČ
LipoglavšekŽan

M

2004OŠ VIČ
GrilcGregor

M

2003OŠ VIČ
LampičMark

M

2004OŠ VIČ
MauricioŽan

M

2004OŠ VODMAT
ZalarMatevž

M

2003OŠ BOŽIDARJA JAKCA
LakičMatic

M

2003OŠ BOŽIDARJA JAKCA
SeljakRok

M

2003OŠ BOŽIDARJA JAKCA
SeljakVid

M

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KrstičDomen

M

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MešanovićAldin

M

2003OŠ BOŽIDARJA JAKCA
BratunLovro

M

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Bartulović Petovar Mark

M

2004OŠ VIDE PREGARC
KacTim

M

2003OŠ DRAVLJE
ZalarPatrik

M

2003OŠ DRAGOMELJ
MDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
Krevzel PaničŠpela

Z

2003OŠ HINKA SMREKARJA
BakijaAlja

Z

2003OŠ KETTEJA IN MURNA
JontesTika

Z

2003OŠ KETTEJA IN MURNA
PeršinSara Ana

Z

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
IlarLina

Z

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
PetkovšekNeja

Z

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
IlarUla

Z

2003OŠ OSKAR KOVAČIČ
SlodejKatjuša

Z

2003OŠ POLJANE
Dolenec LuznarNeža

Z

2004OŠ RIHARDA JAKOPIČA
HabulaNeža

Z

2004OŠ SAVSKO NASELJE
MeleAna

Z

2003OŠ SAVSKO NASELJE
VinskiIris

Z

2004OŠ SAVSKO NASELJE
Omerzel VizjakZala

Z

2004OŠ SAVSKO NASELJE
BillaLea

Z

2003OŠ VIČ
MihaličSara

Z

2004OŠ VIČ
HabičNika

Z

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MišveljLara

Z

2004OŠ VIDE PREGARC
IlićLeja

Z

2004OŠ VIDE PREGARC
ValantGaja Lucija

Z

2004OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
SDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
Pavlič Tin

M

2001OŠ BIČEVJE
Hrovatin Žiga

M

2001OŠ BIČEVJE
FrankoNik

M

2002OŠ KETTEJA IN MURNA
KlemenKal

M

2002OŠ KETTEJA IN MURNA
GašparičNande

M

2002OŠ KETTEJA IN MURNA
MaroltMatic

M

2001OŠ KETTEJA IN MURNA
SelakovičGrega

M

2001OŠ KETTEJA IN MURNA
KukecNejc

M

2001OŠ OSKAR KOVAČIČ
MartinjašLeon

M

2002OŠ OSKAR KOVAČIČ
PrebilTai

M

2002OŠ POLJANE
KokličKlemen

M

2002OŠ SAVSKO NASELJE
Šenica PavletičPrimož

M

2001OŠ SAVSKO NASELJE
SabotičLuka

M

2001OŠ SAVSKO NASELJE
IsteničMiha

M

2001OŠ VODMAT
KosiMartin

M

2002OŠ VODMAT
Mavrič MrakFilip

M

2001OŠ VODMAT
Praprotnik ČurićVid

M

2002OŠ VRHOVCI
HorvatNejc

M

2002OŠ BOŽIDARJA JAKCA
ElsnerNik

M

2002OŠ BOŽIDARJA JAKCA
HuškoLuka

M

2002OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Mačešić ŠultererDanijel

M

2002OŠ BOŽIDARJA JAKCA
IntiharTin

M

2002OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Senica Naj

M

2002OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KacJan

M

2001OŠ DRAVLJE
GornikJure

M

2002OŠ VIŽMARJE - BROD
SDE - Starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
GlobokarSara

Z

2002OŠ HINKA SMREKARJA
SavičLana

Z

2001OŠ KETTEJA IN MURNA
MencinManca

Z

2002OŠ KETTEJA IN MURNA
AlenabiAzin

Z

2002OŠ KETTEJA IN MURNA
FonNina

Z

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MatkovićAntea Maris

Z

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ŠimnovecTina

Z

2002OŠ SAVSKO NASELJE
GrilcNeža

Z

2001OŠ VIČ
JakličIza

Z

2001OŠ VIČ
LipoglavšekKaja

Z

2002OŠ VIČ
KolčaršTjaša

Z

2001OŠ VODMAT
ČučnikBrina

Z

2001OŠ VODMAT
VrhovnikLaura

Z

2002OŠ VODMAT
GaleNeža

Z

2002OŠ VODMAT

26.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu  

178

29.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu    

177

28.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu    

186

29.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu    

183

25.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu    

180

2.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu    

181