Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
Pozdravljeni!

Pred vami je nova aplikacija za prijave na Šolska športna tekmovanja. Aplikacija je namenjena pregledu dogodkov na področju šolskih športnih tekmovanj (razpisi, prijave, urniki, rezultati).

Za športne pedagoge
Preden začnete z vnosom prijav se morate prijaviti s klikom na povezavo "Prijavi se" (zgoraj desno). Najprej izberete področje (OŠ ali SŠ), zatem izberete vašo šolo in nazadnje vnesete geslo. Če gesla nimate pošljite elektronsko pošto na rafael.plut@ljubljana.si.
Če ste se uspešno prijavili, se bo v levem zgornjem kotu pojavil naziv vaše šole.
Po uspešni prijavi lahko nadaljujete s pregledom odprtih tekmovanj in s prijavami na le-te.

Realizacija športnih tekmovanj osnovnih šol Ljubljane v šolskem letu 2016/17

Realizacija programa šolska športna tekmovanja za mladino za šolsko leto 2016/17


Aktualna tekmovanja:
DatumNazivPanogaPrijave odPrijave do

27.3.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki za mlajše učenke - 2. liga - Finale

27.3.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu - Kategorizirani

14.3. 0934

23.3. 2359

27.3.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v namiznem tenisu

14.3. 0933

23.3. 2359

28.3.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki za mlajše učenke - 1. liga - Finale

2.4.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v košarki za najmlajše učence

14.3. 1026

3.4. 1400

3.4.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v košarki za najmlajše učenke

14.3. 1027

3.4. 1400

3.4.

Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v badmintonu

27.3. 2054

30.3. 2359

5.4.

Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v badmintonu

27.3. 2053

3.4. 2359

6.4.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke

15.2. 0930

3.4. 2359

6.4.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke

15.2. 0930

3.4. 2359

6.4.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke

15.2. 0930

3.4. 2359

6.4.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke

15.2. 0930

3.4. 2359

10.4.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki za najmlajše učence

3.4. 0953

6.4. 2359

10.4.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki za najmlajše učenke

3.4. 0953

6.4. 2359

16.4.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga

16.4.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za starejše učence-ke - Finale

18.4.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v spomladanskem krosu

3.4. 1101

16.4. 2359

18.4.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu

3.4. 1100

16.4. 2359

19.4.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni gimnastiki

19.3. 1146

13.4. 2359

20.4.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji

3.4. 1059

16.4. 2359

20.4.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v športni orientaciji

3.4. 1058

16.4. 2359

25.4.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za starejše učence

17.4. 1352

24.4. 1200

25.4.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za starejše učenke

17.4. 1352

24.4. 1200

25.4.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake

17.4. 1354

24.4. 1200

25.4.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje

17.4. 1354

24.4. 1200

25.4.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v Floorballu za mlajše učence-ke

9.4. 1006

20.4. 2359

9.5.

Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane

23.4. 1515

4.5. 2359

11.5.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije

23.4. 1451

9.5. 1200

17.5.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v urbanih plesih

23.4. 1455

15.5. 2355

17.5.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v urbanih plesih

23.4. 1500

15.5. 2359

18.5.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v Skiroju

23.4. 1503

16.5. 2359

18.5.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju

23.4. 1502

16.5. 2359

18.5.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v Rolanju

23.4. 1502

16.5. 2359

18.5.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v Rolkanju

23.4. 1501

16.5. 2359

18.5.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v Skiroju

23.4. 1459

16.5. 2359

18.5.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju

23.4. 1458

16.5. 2359

18.5.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolkanju

23.4. 1456

16.5. 2359

18.5.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v Rolanju

23.4. 1457

16.5. 2359