Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
Pozdravljeni!

Pred vami je nova aplikacija za prijave na Šolska športna tekmovanja. Aplikacija je namenjena pregledu dogodkov na področju šolskih športnih tekmovanj (razpisi, prijave, urniki, rezultati).

Za športne pedagoge
Preden začnete z vnosom prijav se morate prijaviti s klikom na povezavo "Prijavi se" (zgoraj desno). Najprej izberete področje (OŠ ali SŠ), zatem izberete vašo šolo in nazadnje vnesete geslo. Če gesla nimate pošljite elektronsko pošto na rafael.plut@ljubljana.si.
Če ste se uspešno prijavili, se bo v levem zgornjem kotu pojavil naziv vaše šole.
Po uspešni prijavi lahko nadaljujete s pregledom odprtih tekmovanj in s prijavami na le-te.

Realizacija športnih tekmovanj osnovnih šol Ljubljane v šolskem letu 2015/16

Realizacija programa šolska športna tekmovanja za mladino za šolsko leto 2015/16


Aktualna tekmovanja:
DatumNazivPanogaPrijave odPrijave do

25.5.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki na pesku za dijake

16.5. 1448

22.5. 2359

25.5.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C

4.5. 0700

19.5. 2359

25.5.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

4.5. 0700

19.5. 2359

25.5.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C

4.5. 0700

19.5. 2359

25.5.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B

4.5. 0700

19.5. 2359

30.5.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 2. in 3. liga

23.5. 0603

26.5. 2359

31.5.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za najmlajše učence - 2. krog

23.5. 0601

26.5. 2359

1.6.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v akvatlonu

10.5. 1322

30.5. 2359

1.6.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v akvatlonu

10.5. 1323

30.5. 2359

1.6.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v triatlonu

17.5. 0926

30.5. 2359

1.6.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v triatlonu

17.5. 0926

30.5. 2359

1.6.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga - 2. krog

6.6.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učenke

16.5. 1445

1.6. 2359

7.6.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence - 1. liga - Finale

8.6.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v odbojki na mivki za učence

16.5. 1444

1.6. 2359

9.6.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v kriketu za mlajše učence/ke

16.5. 1439

6.6. 2359

9.6.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v kriketu za starejše učence/ke

16.5. 1438

6.6. 2359

12.6.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B

25.5. 1700

7.6. 2359

12.6.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C

25.5. 1700

7.6. 2359

13.6.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A

25.5. 1700

8.6. 2359

13.6.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D

25.5. 1700

8.6. 2359