Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
Pozdravljeni!

Pred vami je nova aplikacija za prijave na Šolska športna tekmovanja. Aplikacija je namenjena pregledu dogodkov na področju šolskih športnih tekmovanj (razpisi, prijave, urniki, rezultati).

Za športne pedagoge
Preden začnete z vnosom prijav se morate prijaviti s klikom na povezavo "Prijavi se" (zgoraj desno). Najprej izberete področje (OŠ ali SŠ), zatem izberete vašo šolo in nazadnje vnesete geslo. Če gesla nimate pošljite elektronsko pošto na rafael.plut@ljubljana.si.
Če ste se uspešno prijavili, se bo v levem zgornjem kotu pojavil naziv vaše šole.
Po uspešni prijavi lahko nadaljujete s pregledom odprtih tekmovanj in s prijavami na le-te.

Realizacija športnih tekmovanj osnovnih šol Ljubljane v šolskem letu 2016/17

Realizacija programa šolska športna tekmovanja za mladino za šolsko leto 2016/17


Aktualna tekmovanja:
DatumNazivPanogaPrijave odPrijave do

11.9.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu

6.9. 1018

8.9. 2359

14.9.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v orientacijskem teku

6.9. 1021

11.9. 2359

14.9.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v orientacijskem teku

6.9. 1021

12.9. 2359

19.9.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C

8.9. 1000

28.9. 2359

19.9.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B

8.9. 1000

28.9. 2359

19.9.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C

1.9. 1000

28.9. 2359

19.9.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

8.9. 1000

28.9. 2359

20.9.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D

8.9. 1000

15.9. 2359

20.9.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D

8.9. 1000

15.9. 2359

20.9.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za starejše učence

7.9. 1521

15.9. 2359

20.9.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A

8.9. 1000

15.9. 2359

20.9.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A

8.9. 1000

15.9. 2359

21.9.

Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu

8.9. 1000

18.9. 2359

21.9.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v cestnem kolesarjenju - vožnji na čas

6.9. 1058

18.9. 2359

21.9.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijake

7.9. 1522

21.9. 2359

22.9.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v rokometu za dijakinje

7.9. 1523

21.9. 2359

25.9.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v tenisu

6.9. 1020

21.9. 1000

27.9.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake

15.9. 1354

22.9. 2359

27.9.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje

15.9. 1355

22.9. 2359

28.9.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v nogometu za mlajše učence

12.9. 1059

25.9. 2359

29.9.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v košarki za starejše učence

12.9. 1058

25.9. 2359

5.10.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake

21.9. 1219

2.10. 2359

5.10.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v gorskem kolesarjenju

19.9. 1050

2.10. 2359

5.10.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v gorskem kolesarjenju

19.9. 1046

2.10. 2359

5.10.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje

21.9. 1220

2.10. 2359

13.10.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v BMX kolesarjenju

19.9. 1048

9.10. 2359

17.10.

Prvenstvo SŠ Ljubljane v jesenskem krosu

19.9. 1055

13.10. 2359

17.10.

Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu

19.9. 1051

13.10. 2359